Gi Group - Agencja zatrudnienia
PL| EN
Użytkownik   Hasło
Dimenticato la password?


Oferta dla Kandydatów


Twoja pierwsza praca z EURES-emFirma Gi Group jest jedyną prywatną firmą rekrutacyjną, która została zakwalifikowana do udziału w programie „Twoja pierwsza praca z EURES-em”. Program ten, będący inicjatywą promowaną przez Komisję Europejską, ma na celu ułatwienie młodym Europejczykom znalezienie pracy za granicą. Rozmowy, których efektem będzie wypełnienie około 500 miejsc pracy na starym kontynencie, rozpoczęły się w kwietniu.

Wyślij swoje CV

Czy poszukujesz nowych wyzwań zawodowych na terenie Europy?
Nabór Kandydatów właśnie się rozpoczął!
Przyłącz się do inicjatywy „Twoja pierwsza praca z Eures-em”
Wyślij swoje CV Teraz!

Po co?

Po co?
Czego dotyczy inicjatywa?
Inicjatywa promowana przez Komisję Europejską.
Twoja pierwsza praca z EURES-em jest inicjatywą promowaną przez Komisję Europejską mająca na celu zwalczania bezrobocia wśród młodych oraz ułatwienia ludziom poniżej 30 roku życia poruszania się po międzynarodowym rynku pracy.

Dlaczego?

Dlaczego?
Aby pomóc młodym ludziom w znalezieniu pracy.
Dzięki inicjatywie przynajmniej pięciuset młodych ludzi będzie miało możliwość znalezienia pracy w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw, a także w międzynarodowych korporacjach na terenie Niemiec, Wielkiej Brytanii, Polski, Hiszpanii, Rumunii oraz Włoch.

Działanie na rzecz młodych ludzi

„Twoja pierwsza praca z EURES-em to inicjatywa dążąca do udoskonalenia mechanizmów rządzących rynkami pracy w krajach unijnych z korzyścią dla jego uczestników, a przede wszystkim dla ludzi młodych” „Dla naszej firmy jest to pierwsza z serii inicjatyw w ramach projektu międzynarodowej mobilności. Ze względu na naszą pozycję rynkową będziemy zaangażowani na pierwszej linii w działania związane z głównymi projektami. Będąc firmą prywatną, uważamy wygraną w przetargu na udział w tym programie za powód do dumy, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że naszą misją jest zdobycie wiodącej pozycji na rynku globalnym i przeciwdziałanie bezrobociu wśród młodzieży. Dzięki temu programowi wzbogacimy posiadane doświadczenia, których nabraliśmy do tej pory działając we Włoszech i za granicą. Posłużą nam one do wsparcia ludzi młodych w poszukiwaniu pracy, a także do ułatwienia pracodawcom pozyskania szczególnie uzdolnionych pracowników.” .
mówi Dyrektor Zarządzający Gi Group, Stefano Colli-Lanzi.

Pracownicy

Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych?
Czy chcesz uczestniczyć w inicjatywie? Wyślij swoje CV lub i pozostań w kontakcie z naszymi doradcami.
Wyślij swoje CV lub zapytanie
 
Pracodawcy

Czy jesteś zainteresowany inicjatywą?
Czy chciałbyś zgłosić swoje potrzeby rekrutacyjne lub pozostać z nami w kontakcie?
Skontaktuj się z naszymi zespołem

Zasady działania programu

Celem projektu jest udzielenie pomocy w znalezieniu pracy w kraju innym niż kraj ojczysty na obszarze UE, poprzez dostarczenie kandydatom informacji, narzędzi oraz wsparcia finansowego, a także przez organizowanie szkoleń dla małych i średnich przedsiębiorstw. Program ma objąć w sumie 1,5 tys. osób między 18 a 30 rokiem życia..

Dzięki programowi „Twoja pierwsza praca z EURES-em” firma Gi Group będzie wspierać starania młodych osób poszukujących doświadczenia zawodowego poza granicami własnego kraju poprzez : Wsparcie dostępne dla Pracodawców: Aby uzyskać więcej informacji na temat możliwego wsparcia finansowego: przejdź do

Rekrutacja do projektu właśnie się rozpoczyna. W kwietniu pracownicy Gi Group zaczęli selekcję CV nadesłanych przez zainteresowanych kandydatów oraz sprawdzanie ich kwalifikacji pod kątem ofert złożonych przez pracodawców.
Działania związane z projektem potrwają rok i zakończą się w 23 września r..
Co trzy miesiące firma Gi Group będzie wysyłać do Komisji Europejskiej raport dokumentujący działania związane z pomocą, jaką udzielono młodym ludziom w uzyskaniu zatrudnienia.


Partnerzy w zaangażowanych krajach | Partner e paesi coinvolti

Gi Group Deutschland Gi Group España Gi Group Italia Gi Group Polska Gi Group România Gi Group UK
Wsparcie | Support

Przy finansowym wsparciu Unii Europejskiej | With financial support from the European Union Twoja pierwsza praca z Eures-em
Przy finansowym wsparciu Unii Europejskiej
Odwiedź stronę internetową
With financial support from the European Union.
Visit the website

Prezentacja | Presentation

Prezentacja | Presentation Obejrzyj film w wersji polskiej.
Watch the video in the English version.

Przewodnik | Guide

Przewodnik | Guide Pobierz przewodnik w wersji polskiej.
Download the guide in the English version.