Gi Group - Agencja zatrudnienia
PL| EN
Użytkownik   Hasło
Dimenticato la password?


Oferta dla Kandydatów


Twoja pierwsza praca z EURES-emSzanowni Państwo,

Po 18 miesiącach realizacji programu mobilności zawodowej młodych osób “Twoja pierwsza praca z EURESem” z dniem 27 września 2014 dotarliśmy do jego zakończenia w obecnej edycji. Od tej chwili prowadzimy jedynie działania związane z finalizacją dotychczasowych mobilności.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w programie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Komisji Europejskiej http://ec.europa.eu/social/main.jsp?catId=993, gdzie możecie Państwo zapoznać się z aktualnie prowadzonymi projektami oraz zakresem dostępnych w ich ramach możliwości. Część z oferowanych programów ma również zakres obejmujący kraje UE, łącząc także pracodawców i kandydatów poszczególnych krajów członkowskich.

Mamy nadzieję, że dzięki programowi “Twoja pierwsza praca z EURESem” udało nam się zainspirować Państwa do rozważenia możliwości europejskiego rynku pracy oraz umożliwić podniesienie kwalifikacji poprzez podjęcie pracy za granicą.

Zapraszamy także do skorzystania z ofert pracy Gi Group.
Przy finansowym wsparciu Unii Europejskiej | With financial support from the European Union Twoja pierwsza praca z Eures-em
Przy finansowym wsparciu Unii Europejskiej
Odwiedź stronę internetową
With financial support from the European Union.
Visit the website
Prezentacja | Presentation Obejrzyj film w wersji polskiej.
Watch the video in the English version.
Przewodnik | Guide Pobierz przewodnik w wersji polskiej.
Download the guide in the English version.