Gi Group - Agencja zatrudnienia
PL| EN
Użytkownik   Hasło
Dimenticato la password?


Oferta dla Kandydatów


Zarejestruj sie

Proszę o dołączanie do CV następującej treści:

„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmę Gi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 do celów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).

Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Gi Group oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest GI GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Jana III Sobieskiego 11. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Gi Group Sp. z o.o. lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz, po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia danych (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych - tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).