Szukasz pracowników?

W ramach naszej działalności oferujemy naszym Klientom następujące usługi:

  • Praca tymczasowa
  • Rekrutacje stałe
  • Doradztwo personalne
  • Outsourcing
  • Szkolenia

Współpracujemy z naszymi klientami i kandydatami oferując elastycznie dopasowane usługi i rozwiązania wypracowane na bazie lat doświadczeń. Za cel stawiamy sobie partnerstwo z naszymi Klientami oraz Kandydatami,a świadczenie rzetelnych usług i porad przez naszych doświadczonych specjalistów jest podstawą naszego działania.

Grupa w Polsce ma doświadczony i wysoce zmotywowany zespół oraz globalną reputację dostarczającą konsekwentnie wysokiej jakości usługi, zarówno Klientom, jak i Kandydatom. Wszyscy nasi pracownicy mają świadomość, często zróżnicowanych, potrzeb i wymagań zarówno Kandydatów, jak i Klientów.
Dzisiejszy rynek pracy w Polsce i na świecie stawia wysokie wymagania, zarówno Kandydatom, jak i partnerom biznesowym. Dzięki wykwalifikowanej kadrze specjalistów jesteśmy w stanie profesjonalnie odpowiedzieć na potrzeby Klientów i Kandydatów.
Z roku na rok liczba firm korzystających z usług agencji pracy w Polsce rośnie. Dlaczego? Bo dzięki większym możliwościom efektywnego planowania zatrudnienia, nasi Klienci są w stanie lepiej skupić się na efektywnym rozwijaniu swojego biznesu.
Rozpocznijmy wspólne działania już dziś!