Stanowisko

Magazynier

Miejsce pracy - miasto:

Białobrzegi - Mazowieckie

Branża:

Inny

Specjalizacja:

Produkcja

Numer referencyjny:
LAZ/11/17
Oddział:
WARSZAWA
Reference specialisation:
MANUFACTURING
Wykształcenie:
Średnie zawodowe
Typ umowy:
Umowa o pracę
Opis stanowiska:
Dla naszego Klienta amerykańskiej firmy zajmującej się przewozem przesyłek i logistyką, poszukujemy pracownika na stanowisko: Magazyniera
Miejsce pracy: Łazy (powiat piaseczyński, moj. mazowieckie).
Z Białobrzeg do Łaz oferujemy darmowy przejazd busem!
Praca w wymiarze: 1/1 lub 6/8 etatu, od Pn. do Pt.

Do Twoich zadań należeć będzie:
  • Sortowanie paczek
  • Załadunek i rozładunek paczek do kontenerów
  • Skanowanie kodów przesyłek
Wymagania:
  • Gotowość do pracy w godzinach od 18:30 do 02:30 lub od 20:00 do 02:30
  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań
  • Wykształcenie min. średnie
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bardzo atrakcyjną stawkę od 18 do 20 zł brutto/H + dodatek za pracę w nocy
  • Wypłatę zawsze na czas do 10-tego każdego miesiąca
  • Możliwość korzystania z benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)