Stanowisko

Operatorka linii produkcyjnej

Miejsce pracy - miasto:

Bielsko-Biała - Śląskie

Branża:

Produkcja

Specjalizacja:

Produkcja

Liczba wolnych miejsc pracy:
10
Numer referencyjny:
PP/BB/17
Oddział:
Bielsko-Biała
Wykształcenie:
Średnie zawodowe
Typ umowy:
Umowa o pracę tymczasową
Opis stanowiska:

Chcesz pracować w dogodnej lokalizacji w Bielsku-Białej dla firmy obsługującej duże koncerny z branży AGD?
Zależy Ci na stabilnej pracy – zgłoś się do Nas.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: PP/BB/17

Zakres obowiązków:
  • Proste prace produkcyjne;
  • Podstawowa obsługa maszyn;
  • Kontrola jakości;
  • Pakowanie.
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum zawodowe;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Chęć uczenia się, umiejętność szybkiego liczenia, zdolności manualne;
  • Mile widziane kobiety;
  • Doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin;
  • Możliwość korzystania z karty Multisport;
  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy;
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

 Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres osoby prowadzącej projekt: praca.bielsko@gigroup.com wraz z numerem referencji lub prosimy o kontakt telefoniczny: 662-063-945.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach  moich danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.”
,,Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach moich danych osobowych do celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.”

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.