Stanowisko

SZWACZ/KA

Miejsce pracy - miasto:

Czechowice-Dziedzice - Śląskie

Branża:

Produkcja

Specjalizacja:

Produkcja

Liczba wolnych miejsc pracy:
5
Numer referencyjny:
SZW/17/CZ
Oddział:
Bielsko-Biała
Wykształcenie:
Średnie zawodowe
Typ umowy:
Umowa o pracę tymczasową
Opis stanowiska:

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SZWACZ/KA
(Oferta skierowana także dla osób do przyuczenia)

Nr Ref: SZW/17/CZ
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
·         Szycie opakowań przeznaczonych do magazynowania i transportu

WYMAGANIA:
·         Zdolności manualne
·         Dobry wzrok
·         Mile widziane doświadczenie w szyciu na spawalni
·         Mile widziana chęć do nauki obsługi maszyn spawalniczych

FIRMA OFERUJE:
·         Pracę w stabilnej firmie w pełnym wymiarze godzin;
·         Pracę w systemie II-zmianowym;
·         Stawkę zasadniczą plus premie;
·         Dofinansowanie do dojazdów do miejsca pracy;
·         Umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio pod firmę.

Prosimy o przesłanie CV na adres: praca.bielsko@gigroup.com lub o telefon: 722- 266- 270.
Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11, danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."