Stanowisko

Pracownik produkcji - dział obróbki

Miejsce pracy - miasto:

Częstochowa - Śląskie

Branża:

Produkcja

Specjalizacja:

Produkcja

Liczba wolnych miejsc pracy:
3
Numer referencyjny:
PPO/03/2017
Oddział:
Częstochowa
Wykształcenie:
Zawodowe
Typ umowy:
Umowa o pracę tymczasową
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa

  • Obsługa maszyn skrawających
  • Ustawianie maszyn
  • Czyszczenie i konserwowanie obsługiwanych maszyn, urządzeń i przyrządów
  • Pomiar wykonywanych elementów
  • Prace produkcyjne

Wymagania:
  • Minimalne wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Znajomość zagadnień obróbki skrawaniem
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze obrabiarek CNC (lub ukończony kurs)
  • Znajomość rysunku technicznego maszynowego – warunek konieczny
  • Wysoka motywacja do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u Pracodawcy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Motywujący system premiowania (premia motywacyjna, premia produkcyjna, dodatek czterobrygadowy)
  • Dobrowolne ubezpieczenie grupowe oraz karnety sportowe dla pracowników

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z nazwą stanowiska pracy w temacie wiadomości na adres: biuro.czestochowa@gigroup.com, bądź osobiście:

GI GROUP Sp. z o.o.
Al. N.M.P. 24 lokal 15
42-200 Częstochowa
I piętro (wejście od ul. Kościuszki)
tel. 34 372-63-61

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:
 "Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GI Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnienie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997r (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."