Stanowisko

Production Group Leader

Miejsce pracy - miasto:

Gądki - Wielkopolskie

Branża:

Produkcja

Specjalizacja:

Produkcja

Liczba wolnych miejsc pracy:
1
Numer referencyjny:
WR_PGL_11217
Oddział:
Wroclaw
Wykształcenie:
Wyższe inżynierskie/licencjackie
Typ umowy:
Umowa o pracę
Opis stanowiska:
Gi Group jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
W związku z rozwojem naszego Klienta- międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją części samochodowych-prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Numer ref. WR_PGL_11217
Miejsce pracy: okolice Poznania/ Gądki/Koninko
ZADANIA:
  • Koordynowanie pracy zmian produkcyjnych
  • Koordynowanie pracy liderów zmianowych
  • Przygotowywanie raportów produkcyjnych
  • Zapewnienie przestrzegania ustalonych procedur produkcyjnych
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie zawodowe w zarządzaniu zespołem pracowników
  • Doświadczenie w pracy w firmie pracującej w trybie zmianowym
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności: analityczne, podejmowania decyzji, delegowania zadań, umiejętność ustalania priorytetów, wysoka komunikatywność, organizacja pracy własnej i osób podległych
NASZ KLIENT OFERUJE:
  • Umowę o pracę
  • Pracę na jednej zmianie, niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenia
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pakiet medyczny
  • Kartę sportową