Stanowisko

Logistyk z językiem niemieckim

Miejsce pracy - miasto:

Gdańsk - Pomorskie

Branża:

Supply Chain

Specjalizacja:

Łańcuch dostaw

Numer referencyjny:
LOG/MEK/17
Oddział:
Gdańsk
Wykształcenie:
Wyższe inżynierskie/licencjackie
Typ umowy:
Umowa o pracę
Opis stanowiska:
Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570 oraz certyfikat ISO 9001: 2008.

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy z sektora BPO poszukujemy obecnie pracowników na stanowisko:
LOGISTYK Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:

• Organizacja transportu produktów z fabryki do Klientów
• Obsługa zamówień w systemie SAP
• Nadzorowanie dostaw, planowanie kosztów transportu i zarządzanie odprawami celnymi
• Sporządzanie wszelkich dokumentów związanych z procesem transportu produktów
• Kontrola terminów dostaw, obsługa faktur frachtu
• Tworzenie deklaracji towarów niebezpiecznych

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe, kierunkowe
 Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego jako warunek konieczny
• Umiejętności organizacyjne oraz pracy w zespole na wysokim poziomie
• Zorientowanie na klienta
• Zdolność rozwiązywania problemów
• Profesjonalne podejście do wykonywania powierzonych obowiązków
• Podstawowa znajomość obsługi SAP oraz wykształcenie wyższe o kierunku logistyka będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• Stałe wynagrodzenie plus atrakcyjny pakiet benefitów
• Miejsce pracy zlokalizowane w nowoczesnym budynku
• Otoczenie pracy o wysokich standardach
• Przyjazne, międzynarodowe środowisko pracy

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aktulanego CV na adres katarzyna.konkel@gigroup.com w tytule załączając numer recerencyjny ogłoszenia LOG/MEK/17.

Informujemy, że skotaktujemy się z wybranymi kandyatami.

Prosimy również o załączanie poniższych klauzuli:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 moich danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 moich danych osobowych do celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182.Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.