Stanowisko

Pracownik Sortowni Przesyłek

Miejsce pracy - miasto:

Gdańsk - Pomorskie

Branża:

Transport i Spedycja

Specjalizacja:

Produkcja

Liczba wolnych miejsc pracy:
3
Numer referencyjny:
PSP/GD/2017
Oddział:
Gdańsk
Wykształcenie:
Średnie ogólne
Typ umowy:
Umowa o pracę tymczasową
Opis stanowiska:
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Numer referencyjny: PSP/GD/2017
Miejsce pracy: Gdańsk
Obowiązki:
  • Sortowanie paczek
  • Załadunek i rozładunek paczek do i z kontenerów
  • Rozładunek i załadunek samochodów
  • Skanowanie przesyłek
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy ze skanerem (np. przy inwentaryzacjach lub na magazynie)
  • Dyspozycyjność w określonych powyżej godzinach
  • Sumienność, rzetelność
  • Chęci do pracy
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na część etatu
  • Wynagrodzenie: 14,50 zł brutto/h
  • Pracę od zaraz
  • Pracę w godzinach 5:00 - 9:00 (od wtorku do soboty), lub 16:00 – 20:00 (od poniedziałku do piątku)
Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie aplikacji w formie CV wraz z podaniem nazwy stanowiska oraz numeru referencyjnego na adres biuro.gdansk@gigroup.com.
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzule. Aplikacje bez obligatoryjnej zgody nie będą rozpatrywane.
Poniższa klauzula jest obligatoryjna:

1.Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)
Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.
Poniższa klauzula jest opcjonalna:
2. Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182
Nr ref: PSP/GD/2017