Stanowisko

Konserwator urządzeń dźwigowych

Miejsce pracy - miasto:

Kraków - Małopolskie

Branża:

Facilities and Security

Specjalizacja:

Budownictwo

Liczba wolnych miejsc pracy:
1
Numer referencyjny:
K/K
Oddział:
Katowice
Wykształcenie:
Zawodowe
Typ umowy:
Umowa o pracę
Opis stanowiska:
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkującej dźwigi osobowe i schody ruchome prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
  • Konserwacja i utrzymanie sprawności urządzeń dźwigowych;
  • Konserwacja i usuwanie usterek schodów i chodników ruchomych;
  • Przeglądy okresowe;
  • Pełnienie dyżurów Pogotowia Dźwigowego;
  • Udział w interwencjach.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Uprawnień energetycznych do 1kV "E";
  • Uprawnień UDT na dźwigi lub schody ruchome - warunek niezbędny;
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w branży;
  • Wykształcenia średniego technicznego lub zawodowego;
  • Przestrzegania zasad bezpieczeństwa pracy;
  • Prawa jazdy kat. B.;
  • Otwartości na naukę, odpowiedzialności i zaangażowania.
Nasz klient oferuje:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i długotrwałą współpracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny uzależniony od uzyskiwanych efektów pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach dużego międzynarodowego koncernu;
  • Bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karty sportowe i wiele innych);
  • Narzędzia potrzebne do pracy (samochód, telefon);
  • Finansowanie egzaminów na uprawnienia energetyczne.