Stanowisko

PAKOWACZ/PAKOWACZKA

Miejsce pracy - miasto:

Marki - Mazowieckie

Branża:

Rolnictwo i Rybołówstwo

Specjalizacja:

Produkcja

Liczba wolnych miejsc pracy:
3
Numer referencyjny:
PAK/04/NAD
Oddział:
WARSZAWA
Wykształcenie:
Średnie zawodowe
Typ umowy:
Umowa zlecenie/o dzieło
Opis stanowiska:
Obecnie w związku z rozwojem naszego Klienta poszukujemy Kandydatów/ek na stanowisko:

Zadania:
  • Pakowanie produktów spożywczych do kartonów
Wymagania:
  • Aktualna książeczka sanitarno - epidemiologiczna
  • Gotowość do pracy w niskiej temperaturze ( chłodnia )

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę zlecenie
  • Atrakcyjną stawkę godzinową 12 zł netto ( na rękę)
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00 plus soboty od 6:00 – 14:00
  • Możliwość korzystania z benefitów ( prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe )

Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11, moich danych osobowych do celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.