Stanowisko

Pracownik produkcji / Mysłowice

Miejsce pracy - miasto:

Mysłowice - Śląskie

Branża:

Produkcja

Specjalizacja:

Produkcja

Liczba wolnych miejsc pracy:
10
Numer referencyjny:
PP/Mysłowice
Oddział:
Katowice
Wykształcenie:
Zawodowe
Typ umowy:
Umowa o pracę tymczasową
Opis stanowiska:
Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Mysłowice

Zadania:
• Prace produkcyjne
• Załadunek i rozładunek towaru
• Kontrola jakości wytwarzanych elementów
 Wymagania:
• Zdolności manualne, wyobraźnia przestrzenna
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Gotowość do pracy zmianowej
• Mile widziana znajomość rysunku technicznego
Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjną stawką
• Pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku
• Pracę w międzynarodowej firmie
• Dodatkową premię
• Możliwość skorzystania z Benefitów: Multisport, ubezpieczenie grupowe,

Prosimy o przesyłanie CV na adres:
praca.katowice@gigroup.com.pl
Prosimy o wpisanie poniższej klauzuli przy wysyłaniu aplikacji:
„ Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GI Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnienie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997r (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Gi Group Sp. z o.o.

ul. Opolska 22
40-084 Katowice
E-mail: praca.katowice@gigroup.com.pl
tel. 32 200 00 95