Stanowisko

Spawacz

Miejsce pracy - miasto:

Mysłowice - Śląskie

Branża:

Produkcja

Specjalizacja:

Produkcja

Liczba wolnych miejsc pracy:
5
Numer referencyjny:
S/M
Oddział:
Katowice
Wykształcenie:
Zawodowe
Typ umowy:
Umowa o pracę
Opis stanowiska:
Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Spawacz MAG lub TIG
Miejsce pracy: Mysłowice
Zadania:
• Spawanie i montaż elementów ze stali nierdzewnej, stali czarnej lub aluminium
• Przygotowywanie materiałów do spawania, szlifowanie spoin.
• Kontrola jakości w oparciu o rysunek techniczny
Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Uprawnienia spawalnicze MAG lub TIG
• Znajomość rysunku technicznego
• Zdolności manualne
• Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym
Nasz klient oferuje:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą
• Pakiet świadczeń socjalnych
• Możliwość rozwoju zawodowego