Stanowisko

Magazynier

Miejsce pracy - miasto:

Ożarów Mazowiecki - Mazowieckie

Branża:

Supply Chain

Specjalizacja:

Łańcuch dostaw

Liczba wolnych miejsc pracy:
5
Numer referencyjny:
WPR/MD/2017
Oddział:
PRUSZKÓW
Wykształcenie:
Średnie zawodowe
Typ umowy:
Umowa o pracę tymczasową
Opis stanowiska:
Dla jednego z Naszych klientów, lidera z branży logistycznej poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:
MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
Miejsce pracy: Duchnice koło Ożarowa Mazowieckiego
Zadania:
  • Praca na magazynie z częściami samochodowymi
  • Rozładunki, załadunki, segregacja paczek
  • Obsługa wózków widłowych
  • Obsługa systemów i skanerów magazynowych
Wymagania:
  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Kurs uprawniający do obsługi wózków widłowych
  • Uczciwość, dokładność, punktualność
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie do 3650 zł brutto (2500 zł brutto podstawy + premie)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia na zatrudnienie wewnętrzne
  • Pracę zmianową po 8 h od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20
  • Obiady finansowane przez pracodawcę lub z korzystanie z karty przedpłaconej na zakupy spożywcze
  • Napoje (kawa/herbata, zimne napoje) i słodkie przekąski
  • Dofinansowanie do karty multisport, ubezpieczenia, prywatnej opieki medycznej
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnienie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997r (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia.