Stanowisko

Kierownik/Dostawca

Miejsce pracy - miasto:

Piaseczno - Mazowieckie

Branża:

Transport i Spedycja

Numer referencyjny:
DOS/11/17
Oddział:
WARSZAWA
Wykształcenie:
Średnie zawodowe
Typ umowy:
Umowa o pracę
Opis stanowiska:
Dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko: Kierowca/Dostawca
Do Twoich zadań należeć będzie:
  • Załadunek towaru na dostawcze auta służbowe
  • Dowóz zamówionych zakupów do Klienta/odbiór zwrotów
  • Dbanie o wysoki standard obsługi klienta
Wymagania:
  • Gotowość do pracy zmianowej w godzinach 6:00-14:00 i 14:00-22:00 oraz do pracy w weekendy
  • Dobra znajomość topografii Warszawy i okolic
  • Wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność i komunikatywność
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od pierwszego dnia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość korzystania z benefitów w postaci opieki medycznej, karty Multisport i dofinansowania posiłków, akcjonariat pracowniczy