Stanowisko

Pracownik kompletacji zamówień

Miejsce pracy - miasto:

Piaseczno - Mazowieckie

Branża:

Jedzenie i Napoje

Specjalizacja:

Łańcuch dostaw

Liczba wolnych miejsc pracy:
10
Numer referencyjny:
WPR/KZP/2017
Oddział:
PRUSZKÓW
Wykształcenie:
Średnie zawodowe
Typ umowy:
Umowa o pracę
Opis stanowiska:
Dla jednego z Naszych klientów poszukujemy kandydatów chętnych do pracy na stanowisko:
PRACOWNIK KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ
Miejsce pracy: Piaseczno
Zadania:
  • Przyjęcie towaru i rozkładanie na półki
  • Kompletacja zamówień klientów
  • Inwentaryzacja, kontrola dat
  • Obsługa urządzeń magazynowych i skanerów
Wymagania:
  • Gotowość do pracy dwuzmianowej oraz w weekendy
  • Zaangażowanie i chęć do pracy
  • Książeczka Sanepid
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowę o pracę bezpośrednio przez pracodawcę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 3200 zł brutto/mies.
  • Posiłki, opiekę medyczną, karty multisport
  • Bezpłatny transport z Grójca i okolic
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GI Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnienie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997r (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia.