Stanowisko

Operator linii produkcji

Miejsce pracy - miasto:

Radomsko - Łódzkie

Branża:

Produkcja

Specjalizacja:

Produkcja

Liczba wolnych miejsc pracy:
1
Numer referencyjny:
un/08/17
Oddział:
Radomsko
Wykształcenie:
Nieokreślone
Typ umowy:
Umowa o pracę
Opis stanowiska:
OPERATOR LINII PRODUKCJI
 Miejsce pracy: Radomsko
 Opis stanowiska
  • Zadania związane z pracą przy maszynach
  • Wstępna kontrola jakości
 Wymagania
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego- warunek konieczny
  • Samodzielność i wysoka motywacja do pracy
  • Zaangażowanie i otwartość na nowe wyzwania
  • Zorientowanie na pracę stałą
Oferujemy
  • Zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta
  • Pracę w nowopowstałym zakładzie
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
 Kontakt:
tel. 44-685-43-02, 668-466-382
 ul. Tysiąclecia 4/3( wejście z tyłu budynku EsBank)
 97-500 Radomsko