Stanowisko

Brygadzista produkcji

Miejsce pracy - miasto:

Słubice - Lubuskie

Branża:

Produkcja

Specjalizacja:

Produkcja

Liczba wolnych miejsc pracy:
2
Numer referencyjny:
PZ_BP_1117
Oddział:
Poznan
Wykształcenie:
Średnie zawodowe
Typ umowy:
Umowa o pracę
Opis stanowiska:
Gi Group jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

W ZWIĄZKU Z ROZWOJEM NASZEGO KLIENTA- MIĘDZYNARODOWEJ FIRMY PRODUKCYJNEJ Z BRANŻY METALOWEJ - PROWADZIMY REKRUTACJĘ NA STANOWISKO:

BRYGADZISTA PRODUKCJI
Numer ref. PZ_BP_1117
Miejsce pracy: Słubice (województwo lubuskie)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Organizacja pracy pracownikom produkcyjnym w podległych działach
  • Nadzór nad prawidłowością wykonywania pracy i terminowością realizacji zamówień
  • Przeprowadzanie szkoleń oraz instruktaży stanowiskowych dla pracowników
  • Kontrolowanie porządku na stanowiskach pracy, wydziałach
  • Kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji
  • Sporządzanie analiz wydajności, wstępna kontrola jakości wytwarzanych produktów,
  • nadzór nad wykonaniem systemu 5S

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne –  najlepiej mechaniczne (obróbka skrawaniem lub mechanika i budowa maszyn)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w produkcji elementów metalowych, szeroko pojętej obróbce metalu
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Obsługa komputera MS Office
  • Prawo jazdy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Ubezpieczenie na życie
  • Miesięczne premie