Stanowisko

Specjalista ds. zakupów

Miejsce pracy - miasto:

Słubice - Lubuskie

Branża:

Supply Chain

Specjalizacja:

Łańcuch dostaw

Liczba wolnych miejsc pracy:
1
Numer referencyjny:
PZ_SDZ_1117
Oddział:
Poznan
Wykształcenie:
Średnie ogólne
Typ umowy:
Umowa o pracę
Opis stanowiska:
Gi Group jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

W ZWIĄZKU Z ROZWOJEM NASZEGO KLIENTA- MIĘDZYNARODOWEJ FIRMY PRODUKCYJNEJ Z BRANŻY METALOWEJ - PROWADZIMY REKRUTACJĘ NA STANOWISKO:

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW
Numer ref. PZ_SDZ_1117
Miejsce pracy: Słubice (województwo lubuskie)

ZADANIA:
  • Zapewnienie terminowych dostaw materiałów, surowców i usług
  • Realizacja zamówień – materiały, surowce, usługi produkcyjne oraz ogólnoadministracyjne
  • Kontrola wykonania Ramowych Umów z Dostawcami
  • Stały monitoring, kontrola i poszukiwanie nowych dostawców
  • Kontrola zgodności cen i ilości dostarczanych materiałów, surowców i usług
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji
  • Prowadzenie statystyk i analiz dotyczących składanych i realizowanych zamówień
  • Bezpośredni i stały kontakt z dostawcami oraz współpraca z Działem Jakości
  • Stały nadzór i monitorowanie stanów magazynowych materiałów i surowców
WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w zakresie logistyki zakupów
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Znajomość zagadnień i procedur dotyczących zakupu materiałów i surowców
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Gotowość do rozwijania kompetencji zawodowych
  • Mile widziane - znajomość zagadnień z zakresu: kontraktów na długoterminowe dostawy; procedur reklamacyjnych i postępowania z materiałem niezgodnym; systemów i metod sterowania stanami magazynowymi ; materiałoznawstwa w branży produkcyjnej
NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Ubezpieczenie na życie
  • Miesięczne premie