Stanowisko

Magazynier - operator wózka widłowego

Miejsce pracy - miasto:

Sosnowiec - Śląskie

Branża:

Produkcja

Specjalizacja:

Łańcuch dostaw

Liczba wolnych miejsc pracy:
3
Numer referencyjny:
M/S
Oddział:
Katowice
Wykształcenie:
Zawodowe
Typ umowy:
Umowa o pracę
Opis stanowiska:
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkującej wyposażenie placów zabaw, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Sosnowiec
Zadania:
• Dostarczanie i odbiór komponentów z linii produkcyjnej
• Przygotowywanie transportów do wysyłki
Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na ww. stanowisku
• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
Nasz klient oferuje:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
• Pracę w nowo powstającej fabryce
• Początkowo pracę w systemie dwuzmianowym, docelowo trzy zmiany.