Stanowisko

Operator lakierni na dziale drewna

Miejsce pracy - miasto:

Sosnowiec - Śląskie

Branża:

Produkcja

Specjalizacja:

Produkcja

Liczba wolnych miejsc pracy:
1
Numer referencyjny:
L/S
Oddział:
Katowice
Wykształcenie:
Zawodowe
Typ umowy:
Umowa o pracę
Opis stanowiska:
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkującej wyposażenie placów zabaw, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

• Malowanie/ lakierowanie produktów
• Mieszanie składników
• Malowanie farbami na bazie wody

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy jako lakiernik
• Doświadczenie w pracy stolarskiej - pracy z drewnem będzie dodatkowym atutem Doświadczenie w malowaniu na mokro będzie dodatkowym atutem
• Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
• Umiejętność czytania rysunków technicznych, schematów
• Zdolności manualne, zmysł techniczny, elastyczność, umiejętność pracy zespołowej

Nasz klient oferuje:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
• Pracę w nowo powstającej fabryce
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Początkowo pracę w systemie dwuzmianowym, docelowo trzy zmiany.