Stanowisko

Operator prasy

Miejsce pracy - miasto:

Sosnowiec - Śląskie

Branża:

Produkcja

Specjalizacja:

Produkcja

Liczba wolnych miejsc pracy:
4
Numer referencyjny:
OP/SO
Oddział:
Katowice
Wykształcenie:
Zawodowe
Typ umowy:
Umowa o pracę
Opis stanowiska:
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkującej wyposażenie placów zabaw, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Sosnowiec

Zadania:
  • Obsługa pras hydrauliczno-pneumatycznych
  • Wiercenie, szlifowanie i cięcie metalu
Wymagania:
  • Doświadczenie obsłudze pras
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze walcarek
  • Znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego.
Nasz klient oferuje:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Pracę w nowo powstającej fabryce
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Początkowo pracę w systemie dwuzmianowym, docelowo trzy zmiany.