Stanowisko

Administrator danych

Miejsce pracy - miasto:

Warszawa - Mazowieckie

Branża:

Inny

Specjalizacja:

Zarządzanie

Numer referencyjny:
AD/10/2017
Oddział:
WARSZAWA
Reference specialisation:
MANUFACTURING
Wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Typ umowy:
Umowa o pracę
Opis stanowiska:
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracowników na stanowisko: Administrator danych
Zadania:
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie
  • Weryfikacja poprawności danych zawartych w systemie
  • Zachowanie poufności w zakresie wprowadzania danych
  • Poszukiwanie i aktualizacja danych przy użyciu narzędzi online
  • Działania zgodnie z polityką firmy
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • Bardzo dobra obsługa komputera
  • Excel warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość Ms Office potwierdzona certyfikatem
  • Umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze
  • Znajomość SalesForce będzie dodatkowym atutem
  • Dokładność i samodzielność w działaniu
  • Zorientowanie na szczegóły
  • Dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • Prace przy projekcie czasowym, czas trwania 3 miesiące z możliwością długofalowej współpracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00-17.00
  • Pracę w młodym i przyjaznym zespole