Stanowisko

Back Office

Miejsce pracy - miasto:

Warszawa - Mazowieckie

Branża:

Sales

Specjalizacja:

Handel

Numer referencyjny:
BO/10/2017
Oddział:
WARSZAWA
Wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Typ umowy:
Umowa o pracę
Opis stanowiska:
Dla naszego klienta, dostawcy oprogramowania do zarządzania transportem poszukujemy pracowników na stanowisko: Back Office
Zadania:
  • Aktywacja kontraktów i loginów w systemie wewnętrznym
  • Obsługa umów w systemie
  • Obsługa telefoniczna i mailowa klienta wewnętrznego
  • Migracja kont klientów
  • Współpraca z wewnętrznymi działami firmy
Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego i francuskiego na poziomie C1
  • Bardzo dobra obsługa komputera
  • Dobra znajomość Ms Office
  • Dokładność i samodzielność w działaniu
  • Zorientowanie na szczegóły
  • Dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 5500 zł brutto
  • Możliwość korzystania z pakietu benefitów (Multisport, ubezpieczenie, opieka medyczna)
  • Samodzielność w działaniu oraz pespektywę rozwoju
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00-17.00
  • Pracę w młodym i przyjaznym zespole