Stanowisko

Konsultant ds. umawiania spotkań – branża ubezpieczeniowa

Miejsce pracy - miasto:

Warszawa - Mazowieckie

Branża:

Obsługa klienta

Numer referencyjny:
KUS/10.2017
Oddział:
WARSZAWA
Wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Typ umowy:
Umowa zlecenie/o dzieło
Opis stanowiska:
Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy: Konsultant ds. umawiania spotkań – branża ubezpieczeniowa

Zakres obowiązków:
  • Kontakt telefoniczny z klientami z bazy w celu umówienia spotkania z przedstawicielem firmy ubezpieczeniowej.
Oczekiwania:
  • Dobra dykcja i wysoka kultura osobista
  • Otwartość i komunikatywność
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym: pon-pt: 8:00 - 20:00, sobota: 10:00 - 15:00
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - 14 zł brutto/h + premia dla 5 najlepszych konsultantów!
  • Możliwość korzystania z benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • Zatrudnienie na umowę zlecenie na okres 3 miesięcy, następnie na umowę o pracę tymczasową
  • Bardzo przyjazną atmosferę pracy