Stanowisko

Specjalista ds. BHP

Miejsce pracy - miasto:

Warszawa - Mazowieckie

Branża:

Inny

Specjalizacja:

Tekstylia

Liczba wolnych miejsc pracy:
1
Numer referencyjny:
1111
Oddział:
WARSZAWA
Reference specialisation:
MANUFACTURING
Wykształcenie:
Nieokreślone
Opis stanowiska:
W chwili obecnej poszukujemy pracownika na stanowisko:
ZADANIA:

·         dbałość o obszar BHP w firmie
·         prowadzenie kontroli i audytów wewnętrznych
WYMAGANIA:

·         wykształcenia w dziedzinie BHP
·         adekwatne doświadczenie
OFERUJEMY:
·          Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
·         Autonomię na stanowisku pracy