GI GROUP TRAINING

Gi Group Training jest dywizją szkoleniową należącą do Gi Group, wiodącego międzynarodowego dostawcy usług HR takich jak: rekrutacja pracowników niższego i średniego szczebla, rekrutacja tymczasowa, outsourcing IT, executive search, HR consulting czy outplacement, działającego w ponad 40 krajach świata.


DLACZEGO WARTO WSPÓŁPRACOWAĆ Z GI GROUP TRAINING?

 1.  Posiadamy w ofercie nie tylko szkolenia miękkie, ale również twarde.
 2. Oszczędzamy czas managerów i uczestników szkoleń dzięki Skill Pill Trainings.
 3. Każde szkolenie jest „uszyte na miarę” i poprzedzone analizą potrzeb szkoleniowych. Więcej o naszej metodologii dowiesz się kontaktując się z nami.
 4. Jakość naszych usług gwarantuje ścisła selekcja trenerów i partnerów biznesowych.
 5. Jesteśmy właścicielem domów szkoleniowych TACK International oraz TMI, które stale dopasowują treść szkoleń do zmieniających się potrzeb rynku. Robią to w oparciu o autorską platformę wymiany doświadczeń, na której swoimi obserwacjami dzieli się 400 trenerów z całego świata.
 6. Nasze szkolenia nie kończą się wraz z wyjściem trenera z sali szkoleniowej. Pozostajemy w stałym kontakcie z uczestnikami szkolenia, pracując z nimi nad utrwaleniem nabytych umiejętności.

 

SKILL PILL TRAININGS

Skill Pill Trainings są autorskimi narzędziami Gi Group Training, które oferujemy jako jedyni na polskim rynku. Te krótkie, czasem jedynie kilkugodzinne szkolenia służą rozwijaniu konkretnych umiejętności pracowników organizacji. Ich ukończenie przekłada się na znaczne zwiększenie efektywności na danym stanowisku pracy. W chwili obecnej Gi Group Training dysponuje portfolio Skill Pill Trainings rozwijających kilkadziesiąt umiejętności, a ich liczba stale się zwiększa!

Chciałbyś dowiedzieć się, jak Gi Group Training może ułatwić Twoją pracę i rozwinąć umiejętności Twoich pracowników? Zapraszamy do kontaktu  z nami! W 15 minut wyjaśnimy, co współpraca z nami może dać Twojej firmie!

Kontakt: tel. +48 668 466 386 e-mail: training@gigroup.com


 

Businesswoman Addressing Multi-Cultural Office Staff Meeting

Skill Pill Trainings są autorskimi narzędziami Gi Group Training, które oferujemy jako jedyni na polskim rynku. Te krótkie, czasem jedynie kilkugodzinne szkolenia służą rozwijaniu konkretnych umiejętności pracowników organizacji. Ich ukończenie przekłada się na znaczne zwiększenie efektywności na danym stanowisku pracy.


W ramach Skill Pill Trainings z obszaru sprzedaży uczestnicy mogą nauczyć się m.in. storytelling-u, pokonywania obiekcji sprzedażowych czy też radzenia sobie z trudnymi sytuacjami w negocjacjach.

Managerów nauczymy tego, jak motywować pokolenie Y, prowadzić efektywne burze mózgów i delegować zadania, a w ramach rozwijania umiejętności z obszaru „efektywność osobista” zaprezentujemy m.in. techniki asertywnego komunikowania czy improwizacji.

W chwili obecnej Gi Group Training dysponuje portfolio Skill Pill Trainings rozwijających kilkadziesiąt umiejętności, a ich liczba stale się zwiększa! Szkolenia te trwają zwykle kilka godzin. Możemy również zaplanować cykl Skill Pill Trainings organizowanych np. raz w tygodniu na przestrzeni kilku miesięcy – jest to zależne od ich zakresu tematycznego. Takie rozwiązanie pozwala na możliwie jak najmniejszą ingerencję w czas pracy osoby szkolonej. Z naszych obserwacji wynika, że jest również najbardziej efektywne.

Chciałbyś dowiedzieć się, jak Gi Group Training może ułatwić Twoją pracę i rozwinąć umiejętności Twoich pracowników? Zapraszamy do kontaktu  z nami! W 15 minut wyjaśnimy, co współpraca z nami może dać Twojej firmie!

Kontakt: tel. +48 668 466 386 e-mail: training@gigroup.com


 

iStock_000056895654_Full small

Gi Group Training prowadzi szereg szkoleń wpływających na rozwijanie kompetencji miękkich. Każde z nich może być przeprowadzone w formie krótkiego Skill Pilla rozwijającego konkretną kompetencję pracowników zdefiniowaną na podstawie analizy potrzeb szkoleniowych.


SZKOLENIA SPRZEDAŻOWE I Z OBSŁUGI KLIENTA

 • W ramach prowadzonych szkoleń sprzedażowych rozwijamy umiejętności: handlowców, pracowników działów obsługi klienta, managerów sprzedaży i team liderów.
 • Kształtujemy kompetencje potrzebne na każdym etapie procesu sprzedażowego: analizę potencjału, inicjowanie kontaktu, prowadzenie skutecznych rozmów telefonicznych, prowadzenie spotkań, prezentacje, negocjacje i obsługę posprzedażową.

SZKOLENIA MANAGERSKIE

 • Rozwijamy kompetencje u managerów i liderów, dzięki którym stają się oni bardziej skuteczni.
 • Pracujemy dla osób stawiających pierwsze kroki na stanowiskach kierowniczych wyposażając ich w zestaw niezbędnych technik i narzędzi
 • Pracujemy dla osób doświadczonych wspierając ich w różnych aspektach zarządzania zespołem i organizacją.

SZKOLENIA Z  EFEKTYWNOŚCI OSOBISTEJ

 • Wspieramy pracowników oraz całe zespoły w bardziej efektywnym wykorzystywaniu swoich kompetencji.
 • Uczymy kształtowania pozytywnych nawyków, pracy pod presją, radzenia sobie ze stresem, a także z sytuacją konfliktu.
 • Rozwijamy umiejętności prezentacyjne, a także kreatywne myślenie.

OBECNOŚĆ GLOBALNA

Jesteśmy właścicielem domów szkoleniowych TACK International oraz TMI działających nieprzerwanie od ponad 45 lat, które cieszą się międzynarodową renomą z uwagi na najnowocześniejszą metodologię prowadzonych szkoleń oraz ciągłe dopasowywanie know-how do oczekiwań klientów.

  TMI_blue

TMI to globalny doradca specjalizujący się w branży szkoleniowej. Konsul­tanci TMI oraz liderzy poszczególnych praktyk dostarczają do firm na całym świecie dopasowane pod ich potrzeby programy szkoleniowe, których realiza­cja wpływa na zwiększenie efektywności pracowników. Obecnie firma działa w ponad 40 krajach na całym świecie, zatrudniając 400 trenerów pracujących łącznie w 22 językach. Od 1975 roku, czyli od daty powstania, TMI wpłynął i zainspirował już ponad 6 milionów ludzi. W chwili obecnej na szkoleniach TMI swoją wiedzę i umiejętności poszerza ponad 250 tys. osób.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową: http://www.tmiworld.com/

 

 TACK medium size Transparent background

TACK International to działająca na całym świecie firma tworząca rozwiązania szkoleniowe z zakresu technik sprzedaży, negocjacji, obsługi klienta oraz za­rządzania procesami handlowymi. Jej korzenie sięgają lat 40-tych XX wieku, kiedy to dwaj bracia, emigranci z Polski, opracowali pierwszy kompleksowy program szkoleniowy z efektywnej sprzedaży. Obecnie, po kilkudziesięciu la­tach działalności, TACK International ma w ofercie 22 szkolenia prowadzone w 35 językach, dla klientów z 45 krajów i ciągle tworzy nowe!

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową: http://www.tackinternational.com/

TACK and TMI Congress 2016_Day 2_Group Photo-0356

Jesteśmy właśnie w takcie prac nad uruchomieniem kompleksowego programu szkoleń otwartych Gi Group Training. Więcej informacji wkrótce! Zapraszamy wiosną 2017 r.  🙂

1 (99)

KATARZYNA IZABELA SYRÓWKA

portret

 • Ponad 16 lat doświadczenia w sprzedaży B2B oraz ponad 8 lat w budowaniu strategii marketingowych dla największych firm w Polsce
 • Wprowadzenie m.in. sieci McDonalds, Norwich Union na polski rynek
 • Zarządzanie sprzedażą największej firmy szkoleniowej w Polsce
 • Budowanie i zarządzanie zespołami sprzedażowymi
 • Business development, głównie w przy wprowadzaniu firmy na rynek
 • Wysokie kompetencje negocjacyjne
 • Współpraca m.in. z: McDonalds, Norwich Union, Sampo TUiŻ, Hotel Narvil, Warsaw Plaza Hotel, FranklinCovey Polska, DOOR Poland
 • Aktywnie wspiera kobiety przy powrocie na rynek pracy

MONIKA WIKTORSKA

ktos

 • Ponad 16 lat doświadczenia w prowadzeniu i zarządzaniu złożonymi projektami w dużych międzynarodowych korporacjach tj. Lux Med. (BUPA), Generali, i inne
 • Wprowadzenie na polski rynek projektu TU w Grupie Lux Med.
 • Zarządzanie zespołem wsparcia sprzedaży w największej firmy ubezpieczeniowej w Polsce
 • Przygotowywanie i prowadzenie programów szkoleń dla działu sprzedaży
 • Wysokie kompetencje w wykorzystywaniu narzędzi przy prowadzeniu projektów
 • Współpraca m.in. z: McDonald’s, Generali, Lux Med, Zurich TU

Z uwagi na to, że szanujemy czas naszych klientów staramy się, aby nasze spotkania nie trwały dłużej niż 15 minut.

Umów 15 minutowe spotkanie:

 

Katarzyna Izabela Syrówka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu

Tel. 668 466 386

 

GI GROUP TRAINING DIVISION

Crown Point

ul.Prosta 70

00-838 Warszawa

PRZY STACJI METRA RONDO DASZYŃSKIEGO

WŁAŚCICIEL: Gi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11, 40-082 Katowice. Sąd Rejonowy w Katowicach, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego; numer KRS 0000152084; NIP 954-24-40-042; Kapitał zakładowy: 16 477 000,00 zł

Prześlij swoje pytanie lub zlecenie usługi. Skontaktujemy się z Tobą!